KONST / Litografier / Färglitografi 10673531
nr 1067 3531
Karin Frostenson
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, Karin Frostenson, "Samtal", 23/90, signerad, bladets mått: 50x36
Karin Frostenson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:34:36
100 kr
400 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)